Baru + Valery Svatby

15. červenec 2017

Ženili se mí přátelé, Baruška a Valery. Uspořádali krásnou, malou, česko-běloruskou svatbu v Ivančicích, kousek od Brna. Byl to moc milý den. Všude úsměvy radosti, které ani upršená odpolední přeháňka nezaskočila. Ideální místo, kde si užít svatební den, byla zahradní slavnost.

Baru zvolila krásné, vyšívané a hlavně netradiční šedé šaty, dostatečně univerzální na zavázání, aby bylo Matýskovi v bříšku celý den pohodlně. =) Ve vlasech měla roztomilý věneček a celá zářila. Naprosto! Valery se oblékl ledabyle elegantně. Tenisky, kšandy, žlutý motýlek doplnil o svůj lišácký výraz.

Měli jsme štěstí, že k večeru přestalo pršet, dokonce začalo krásně svítit sluníčko, a my vyrazili fotit k vodě a do parku. Konečně měli chvíli jen pro sebe. Teda až na to, že jsem jim byla za křena. ;) Valery dělal skopičiny, Baru na něj házela zamilované pohledy a já je nadšeně dokumentovala. Jsou báječní, boží, úžasní ♥ Podívejte sami…

Valery tu předváděl nějakou vtipnou reklamu tuším. =)

Nezaostřená fotka pro mě do nedávna byla špatná fotka. Dávam je na milost. Mají své kouzlo, obzvlášť tady, kde to dokonale vystihuje moment! Baru s Valerym mě bavili tak moc až jsem se smála od ucha k uchu, za břicho se popadala a nedokazála ostřit. =)

Doslova šťastná nevěsta!

Haha… samozvané Valeryho pózy. Nejlepší!

Řekla bych, že tahle fotka ↓ vystihuje celé naše focení.

Takhle tam stáli a čekali až se s nima někdo vyfotí. No nešli byste za nima?

Co by se ženich nesvezl, že..

Takovou svatbu měli Baru a Valery. Bez harmonogramu, uvolněnou, přátelskou, zábavnou. Když byla chuť na dort, tak se krájel, proč by se krájel dřív, žejo. =) Tak jsem se tím neplánováním dne do detailu naprosto nadchla. Konečně to, o čem jsem jen přemýšlela, že by bylo skvělý, zažila naživo.

Vaše Nikol

Komentáře

Váš komentář vypadá jako spam. Buď děláte něco, co nemáte, nebo se náš hlídací robot hrozně spletl. Pokud myslíte, že to je chyba, tak nám prosím dejte vědět.
Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes