BytSlam Reportáže

5. února 2016

Co je to ten BytSlam? Slampoetry pochází z anglického slova „slam“, neboli bouchnout, prásknout. Je to specifický styl básnického přednesu, který má jasná pravidla. A protože se akce konala doma u organizátora Vaška Šindeláře, tak proto název BytSlam. V podkrovním mezonetovém bytě v Dejvicích se sešlo asi 50 lidí. Všichni jsme se, ač trochu natěsnaní, vešli, a zábava mohla začít. Začít jídlem nebylo špatný. Holky upekly báječný koláče a kluci vynesli nahoru piva a další nápoje.

A pozor.. mám tu pro vás bonus. Čtěte dál..

Akce začíná a já jsem konečně zjistila, co to ta Slampoetry vlastně je. =)

Slamovalo 8 lidí: Andrea Moličová, Adam Romaňák, Tomáš Jireček, Ondra Lidický, Jirka Juráň (vícemistr slampoetry ČR 2015) a Pavel Oškrkaný. Slamovalo se na 2 kola a pokaždé se bodovalo.

Někteří přišli už docela unavení… =)

A kdo vyhrál? Nejvíce bodů získal Jirka Juráň, poté Tomáš Jireček a pak Andrea Moličová. Gratuluju, moc si to zasloužili!

Pro mne každý předvedl obrovský výkon! Vystupovat před lidmi a pobavit je pro mne osobně nepředstavitelné, raději zůstanu za foťákem, tam se cítím jistě. =)

A na závěr nám i organizátor akce Vašek Šindelář neboli Anatol Svahilec předvedl, že ve je ve slamování také velmi, velmi dobrý!

A jak jsem říkala na začátku, mám pro Vás bonusy. A je to tady! 2 videa!
Zachytila jsem část druhého vystoupení Andrejky Moličové a celé druhé vystoupení Tomáše Jirečka.

Kde se konají příští akce, zjistíte na slampoetry anebo jejich facebooku.

Vaše Nikol

Komentáře

Váš komentář vypadá jako spam. Buď děláte něco, co nemáte, nebo se náš hlídací robot hrozně spletl. Pokud myslíte, že to je chyba, tak nám prosím dejte vědět.
Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes
 avatar
od

Hola gente, como usuario de Linkedin se que existen muchos issues para lograr obtener info buena.

¿Quieren obtener resultados más precisos y relevantes en sus búsquedas de LinkedIn? ¡Nuestra herramienta de generación de operadores de Google
lo hará posible! Espero que sea de utilidad ésta herramienta como lo ha sido para mi Horangel.