Dandylion Produkty

Byl slunečný, jarní den a já měla namířeno do malé vesničky za Rakovníkem. Už samotná cesta autem pro mě byla zážitkem, protože se vinula skrz husté, jehličnaté lesy. V cíli mě čekala malá chaloupka a usměvavá Káťa.

Takovéhle pracovní výlety zbožňuju. Když jedu za lidmi tam, kde žijí a tvoří, mohu je poznat mnohem blíž a díky tomu je i zachytit v tom opravdovém světle.

Kateřina Loukotová vyrábí šperky s pravými květy pod značnou Dandylion. Když jsem viděla, s jakou pečlivostí a detailností pracuje na každém šperku z křišťálové pryskyřice a sušených květů a co všechno obnáší výroba jedné kuličky, zírala jsem s otevřenou pusou.

Tak já se vám přiznám. Při tomhle setkání jsem měla problém začít fotit.

Když pominu to, že bychom si s Káťou mohly povídat hodiny a hodiny, tak bych si taky nekonečně dlouho mohla žmoulat jednu květinovou kuličku za druhou a na každou se podívat ze všech úhlů a pozorovat tu kouzelnou hru uvnitř.

Káťi ateliér předčil veškerá má očekávání. Je nejvíc pohádkový! Doslova takové Kátino království to je. A dohlíží na něj anděl a kočka Nanák, takové typické jméno pro kočku, že? :)

A za ateliérem velký a urostlý jabloňový sad. Jako by té pohádkovosti nebylo málo. :)

Káťa je velký přírodomilec, srdcař a především milá duše.

Ani já jsem neodolala. Tak moc mě nadchla Kátina jemná práce, že jsem zatoužila mít na svou svatbu na krku sluníčkový drobínek, jak mu říkám. Fotil Martin Faltejsek.

Pokochejte se taky květinovými drobínky na www.dandylion.cz.

Káťa mi věnovala pár vět o tom, jak vnímala celé focení a já jí za krásnou zpětnou vazbu moc děkuji.

Spolupráce s Nikol pro mě byla velmi příjemným a přínosným zážitkem. Nikol se na focení precizně připravila, z celkového přístupu čiší profesionalita a zkušenost. Zároveň je ale osobně tak milá, že mi nedělalo potíže se uvolnit. Výsledné fotografie jsou nádherné, výstižné, citlivé. Ačkoli s tím mám jinak problém, na jejích fotografiích si připadám krásná. Můžu dát jedenáct hvězdiček z deseti?

Kateřina Loukotová, www.dandylion.cz

Komentáře

Váš komentář vypadá jako spam. Buď děláte něco, co nemáte, nebo se náš hlídací robot hrozně spletl. Pokud myslíte, že to je chyba, tak nám prosím dejte vědět.
Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes