Míša + Jára Svatby

Září 2016

Míša a Jára se svůj svatební den rozhodli prožít na netradičním místě, na koupališti v Rakovníku. Byl krásný, teplý den, na louce probíhal obřad, v blízkém přístřešku hostina a v chatkách byli ubytovaní svatebčané. Praktické na jednom místě, bez přejezdů a zbytečných stresů. Ideální. Míša a Jára mají dva malé klučiny a jen co si řekli své „ano“, ten starší seděl tatínkovi na ramenou s autíčkem v ruce. Mám ráda takové nečekané momenty. A protože jsou novomanželé veterináři, při společné polévce je oblékli do lékařského pláště.

Po hostině se dědečkové a babičky se starali o prcky, zatímco my jsme vyjeli loďkou na vodu. A tady se mi stal málem průšvih jako vrata. Při nastupování dalšího člena (v tu chvíli netuším, proč tam vlastně lezl) se loďka začala krutě naklánět a nabrali jsme tolik vody, že jsem v tu chvíli byla přesvědčená o tom, že se potápíme. Já včetně mé kompletní drahé fotovýbavy! Molo vedle mě mi dodalo naději, tak jsem se ho držela zuby nehty. Týpek střelhbytě vylezl z loďky, ta se ustálila a konečně jsem měla chvíli se nadechnout a uvědomit si, že až na moje kožený polobotky a kalhoty na zadku jsem v suchu. Tak to bylo o fous! Novomanželé byli šokovaní jako já, ale rychle jsme se z toho vzpamatovali a nafotili hezké okamžiky na ostrůvku. Když jsme byli zase na souši, tak jsem zdokumentovala, kolik jsme nabrali vody i jak jsem dopadla já. Byla jsem nejvíc vděčná za to, jak to dopadlo. Děkuju vesmíru a jsem pro příště poučená rychle a neúprosně reagovat.

Během toho, co jsem schnula, jsme na focení využili báječné zvířecí masky a pak jsem se s nimi radovala u živé hudby. Večer jsem odjížděla plná nadšení z krásné svatby. Milá atmosféra s usměvavými lidmi byla totiž po celý den. Svatbu jim dekorovala Svatba Stylově a měli to jedním slovem krásné! Nevěstě a ženichovi přeji do manželství jen to nejkrásnější!

Míša se vylekala, že jsem se málem komplet vykoupala. Vylekaná jsem byla taky, nebudu zapírat.

Děkuji Míše a Járovi za to být součástí jejich krásné svatby.

Vaše Nikol

Komentáře

Váš komentář vypadá jako spam. Buď děláte něco, co nemáte, nebo se náš hlídací robot hrozně spletl. Pokud myslíte, že to je chyba, tak nám prosím dejte vědět.
Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes