Příběh o svatebním balíčku Svatby

Před rokem jsem si řekla, že už musím vymyslet balení, ve kterém budu předávat svatby. Pro perfekcionistu docela náročný úkol. :)

Začala jsem, jak to bývá, průzkumem. Na pinterestu milion a jedna nápadů, to by bylo, abych tam nenašla inspiraci. Zdůrazňuji inspiraci, protože nerada vidím, když někdo něco kopíruje. Nechávala jsem to v hlavě uzrávat pár měsíců, až se mi najednou vyjasnilo, co že to teda chci a proč. Chci to co nejvíc přírodní, chci to čisté, chci to osobní. Přírodní to chci proto, že sama se zajímám o udržitelný rozvoj a přeci nebudu předávat plastovou krabičku =), čisté to chci proto, aby to ladilo k mému webu a osobní proto, abych i já do balení přidala nějakou hodnotu navíc – to se ještě dozvíte.

Takže základ bylo sehnat dřevěnou krabičku, to se řekne, ale hůř nachází. Najít pro moji potřebu krabičku opravdu nebylo jen tak, potřebovala jsem, aby se mi tam vešly věci akorát. Dobře, krabičky už jsem sehnala a měla štěstí v hledání. Teď na čem budu předávat fotky? Přítel se naštěstí v takových věcech vyzná a s těmi vypalovanými dvdčky to prý není moc valné a informace se po pár letech ztrácí, a tak padla jediná volba, a to na flashku. Na internetu nabízejí hromadu flashek, ale většina je dle mého prostě nevkusná a čím víc jsem to sledovala, všímala jsem si prvků, které se mi na flashkách nelíbí – plastové a gumové části. Tak takhle ne. Můj velký požadavek proto bylo sehnat dřevěnou flashku. Dřevěné flashky nabízí hodně obchodů, ale problém byl, že si nepotřebuju najednou objednat 1000+ kusů. Ale nakonec jsem po strastiplném hledání našla jediného dodavatele a dokonce s osobním vyzvednutím v Praze. Krabičku i flashku mám a teď do čeho to zabalit? Dlouho jsem přemýšlela nad tím, do čeho dám flashku, ale nic jsem nenašla, a tak mne napadla alternativa aneb když to potřebuju dokonalý a dopadne to tak, že tomu věnuju opravdu hodně času. A dopadlo to takhle: doma jsem našla plátýnko, který jsem obarvila čajem, nastříhala a s jehlou v ruce ušila obal na flashku i vytištěné fotky. A ušít takový obal není sranda a to obzvlášť, když to potřebuju dokonalý, žejo. Viz dírky na knoflíky, který kdybych neobšila, tak by se to páralo + vybrat knoflíky. A obaly jsem měla nutnost označit a v tom mi obrovsky pomohla má tiskátka na vizitky. To je ale jiný příběh. A na závěr jsem krabičku vyplnila trochou lýka a přilepila věnování a ovázala přírodním provázkem. Uff, hotovo! Prozatím jsem spokojená, ale nezavrhuji, že časem možná dojde na nějaký upgrade.

Vytištěné fotky jsem předávala minulý rok jako překvapení, tak teď už to moc překvapení nebude, ale zase budete vědět, na co všechno se můžete těšit. Tak jsem kromě fotografky i trochu švadlenka. Podívejte, jak výsledek mého snažení vlastně dopadl. A možná si řeknete, že jsem blázen, že chci na každou svatbu šít obaly a předávat ji takto. Asi máte pravdu, jsem blázen. Svou práci chci dělat a dělám od srdce. Focení lidí a emocí je mou velkou srdcovkou, a proto takto odevzdávat svatby u mě vyplynulo v samozřejmost.

Moc se těším na svatby a spoustu emocí, které letos budu moci zachytit a také na svatební balíčky, kterými budu předávat radost. :)

Vaše Nikol

Komentáře

Váš komentář vypadá jako spam. Buď děláte něco, co nemáte, nebo se náš hlídací robot hrozně spletl. Pokud myslíte, že to je chyba, tak nám prosím dejte vědět.
Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes
 avatar
od

NIKČO, ŠKODA, ŽE JSEM STARÁ BABKA A NEMÁM PŘE SVATBOU, JUKLA JSEM NA FOTKY A FOTO ZE ZIMNÍ SVATBY MĚ UCHVÁTILO, ANI TO NEUMÍM POPSAT.KRÁSA, NÁDHERA….ZUZANA FR.

 avatar
od

Nam se to libi moc, protoze na fotkach vyse je krabicka s fotkami a flashkou z nasi lonske svatby ☺️😘 Ma u nas doma cestne misto. Dekujeme. Lucka a Honzik

Lucie Štruncová avatar
od

<3

Jana Klapkova avatar
od

Hezké :-)

Linnette avatar
od

děkuju =)

Dana Fruitensse Phamová avatar
od

Krásné, jsem taky blázen a v tomhle ti moc fandím!

Linnette avatar
od

Děkuju ti, Fruit. =)