Tomáš Hajzler & křest knížek Reportáže

Tomáš Hajzler je pro mě jeden z nejinspirativnějších lidí. Díky jeho přednášce Třináct tisíc dní a knížce Peníze nebo Život mě inspiroval jít na volnou nohu a začít si uvědomovat, co vlastně od života chci. Věnuje se tématu svobody v práci, zodpovědnému podnikání, smysluplnosti práce, výchově a vzdělávání a spoustě dalšímu, však se podívejte se na jeho blog nebo youtube, kam dává zajímavá videa.

Kdysi chtěl vydat knížku a protože se mu nelíbilo, jaké malé provize nakladatelství dávají autorům, rozhodl se, že si založí vlastní nakladatelství, a tak vznikl Peoplecomm, kde vydává knížky své i jiné zahraniční v českém překladu. Teď nově vyšly další dvě a to si zaslouží oslavit, osobně se sejít, popovídat si a mít knížky s věnováním od autorů. A já to celé měla čest zdokumentovat.

Třináct tisíc dní od Tomáše Hajzlera je o jeho vlastní cestě ke svobodné práci, spokojenému životu doplněné o spoustu příběhů nejen  z cestování. Obrovsky inspirativní.

Vlastní cestou od Jána Košturiaka je o tom, jak v podnikání rozvíjet výkonnost, výjimečnost, vášeň a být motivovaný. To je krásný, že?

Už se těším až si obě dvě přečtu.

Bylo to moc milé setkání. Mám takovou radost, že tu vznikají knížky s tak krásnými tématy. Děkuju za to.

Vaše Nikol

Komentáře

Váš komentář vypadá jako spam. Buď děláte něco, co nemáte, nebo se náš hlídací robot hrozně spletl. Pokud myslíte, že to je chyba, tak nám prosím dejte vědět.
Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes