REFERENCE

Focení s Nikol, to je hlavně něco, co vám úplně jako focení nepřipadá. A to, že Nikol preferuje prostředí, ve kterém se cítíte „jako doma“, to byla jen jedna z věcí, která mě dělala dobře. Bylo to milé, nenásilné, inspirativní, zábavné a osobní. To je přístup, za který moc a moc děkuji.

Jana Rudyšová, Praha

Spolupráce s Nikol pro mě byla velmi příjemným a přínosným zážitkem. Nikol se na focení precizně připravila, z celkového přístupu čiší profesionalita a zkušenost. Zároveň je ale osobně tak milá, že mi nedělalo potíže se uvolnit. Výsledné fotografie jsou nádherné, výstižné, citlivé. Ačkoli s tím mám jinak problém, na jejích fotografiích si připadám krásná. Můžu dát jedenáct hvězdiček z deseti?

Kateřina Loukotová, Dandylion

Děkujeme, jsme z focení nadšení, opravdu jsi z nás dostala maximum a výsledek přesně odpovídá tomu, co jsme chtěli (už nikdy žádný ateliér)! :) Až bude příležitost a chuť fotit, určitě se zase ozveme!

Toužila jsem po pěkných profi, ale zároveň přirozených fotkách naší rodiny. Jsem asi náročná, protože mi skoro všechny fotky z profi focení přijdou nepřirozené a když už, tak je to rodinka v džínách, s bosýma nohama a ateliérovým pozadím za sebou. Já chtěla, ať jsme sami sebou. Což mne zároveň lehce znervózňovalo, protože naši tři kluci focení nesnáší a aby spolupracovali všichni tři najednou, to se tedy moc nestává. Když pominu krásný výsledek, který nám pak od Nikol přišel, bylo pro mne neuvěřitelné, jak si, coby cizí člověk, získala naše malé nedůvěřivce. Kuli pykle, předváděli se, spolupracovali a vlastně jsme se skoro nikde „neštelovali“. Všichni jsme si to bezvadně užili a když Nikol odjela, kluci se ptali, kdy přijede znovu. A přesně tahle energie čiší i ze samotných fotek :)

Když jsme se s partnerem dozvěděli, že čekáme rodinu, neváhala jsem ani minutu a rozhodla se oslovit svou dlouholetou kamarádku Nikol. Dobře znám celou její tvorbu, kterou sleduji od prvních krůčků a v jejích začátcích jsem několikrát stála před objektivem. Vždy byl výsledek dokonalý. Nikol totiž dokáže zachytit všechny emoce, které při focení visí ve vzduchu, navíc celé focení probíhá v přátelském duchu ať se znáte celý život nebo jen pár minut. A přesně takové bylo i naše focení, spousta smíchu, uvolněná atmosféra a fotky, které vznikly jsou přesně odrazem toho, jací jsme. I proto naše další životní etapy bude (pevně doufáme) dokumentovat právě ona. Nikol, ještě jednou velké díky!

Děkuju za pohodové focení bez stresů. Děkuju, že jsi se s námi vláčela 2 kilometry na místo, které jsem měla v hlavě vysněné. Děkuju, že díky tobě je knížka “Moje milá smrti” autentická a krásná a živá.

S Nikol jsem začala spolupracovat na pár aktuálních fotkách pro můj web. Nakonec mě Nikol dovedla až k myšlence nového webu, a tak začala velká koncepční práce, co budeme fotit a proč. Při spolupráci s Niki jsem se nejen hodně nasmála, ale zároveň jsem si prošla vskutku koučovacím procesem a zamyšlením nad tím, jaké hodnoty přináším svým klientům, jak mě to reflektuje a v čem by se to vše mohlo zhmotnit a odrážet. Díky citlivému vedení i humoru jsem si focení po překonání prvních ostychů moc užila. Nikol je úžasná v zachycování těch pravých okamžiků, dodá fotkám tu správnou atmosféru a zároveň si z jejího focení neodnesete jen překrásné fotky, ale především milý sebepoznávací zážitek. Nikol můžu vřele doporučit, ať už přemýšlíte o prezentaci vašich produktů a služeb tak nějak milou přirozenou cestou, nebo třeba plánujete svatbu. Věřím, že výsledný zážitek vždy předčí vaše očekávání.

Kristi Rumlová, Praha, www.coach4joy.com

Jsme ti s Jardou vážně moc vděční.. za krásné profesionální fotky, úžasně milý přístup (focení s tebou nebyla žádná křeč :-) a za tvou trpělivost s námi a našimi svatebními hosty.

Míša + Jára Bretšnajdrovi, Rakovník

Rodinné focení s Nikol bylo profesionální a zároveň i uvolněné. Vše proběhlo v přátelské atmosféře. Nikol své nadšení a dobrou náladu umí přenést i na ostatní. Jediná věc, která mě mrzí je, že jsem jejích služeb nevyužila už na svatební fotografie :)

Focení s Nikol pro nás bylo velmi radostné. Vyzařuje z ní nadšení a podpora pro dobré lidi a projekty, takže se s ní lidé cítí přirozeně a uvolněně, dokonce i když jsou na hřbitově:). Když si prohlížím fotografie od Nikol, cítím v nich jedinečnost jejího pohledu: přirozenost, opravdovost a něhu.

Ahoj Nikol, bylo to úžasné, už samotné focení mi přineslo radost. Tvůj klid se přenáší do modelu a tvá profesionalita do fotek, výsledek je tak vkusný a vyvážený. Děkuji ti, Míša.

Na Nikol oceňuji její preciznost, přesnost a skvělý cit pro objekt i prostor. Díky ní znovu prožívám atmosféru, kterou na svatbách vytváříme našimi dekoracemi. Nikol vřele doporučuji na všechny typy focení.

Nikol je profík. Dává si záležet na detailech a taky všechno pěkně vysvětlí. Je vidět, že jí focení baví!

Některé věci nejsou vidět. Skutečná práce a dřina, která se skrývá i za těmi nejjednoduššími věcmi a projekty. Chtěla bych poděkovat člověku, který si to moc zaslouží. Nikol Bruncová je moje spřízněná duše, úžasná kamarádka (i přes to, že nás od sebe dělí nejen vzdálenost bydliště, ale i věk), moje dvorní fotografka a největší podpora. Právě ona je ta, co se mnou spolupracuje, fotí, radí mi, inspiruje mě, pomáhá mi se dívat na život jinak a vždycky umí zvednout náladu. Děkuji ti za všechno, co pro mě děláš a za to, co jsme spolu vytvořily.

Až se budu ženit, tak jedině s Nikolou! Jako fotografkou samozřejmě. Skromná, ale odvážná, šikovná a se zápalem pro svou fotografickou vášeň. Díky za super fotky! :)

Niki nám udělala krásné svatební fotky. Předem si zjistila, všechno důležité a přišla skvěle připravená. Během obřadu jsme o ní vůbec nevěděli a na hromadné fotky si nás srovnala. Celé focení bylo jako příjemná procházka parkem.