Produktové focení pro FOREWEAR Produkty

FOREWEAR je projekt Markéty Borecké, která organizuje ve firmách sběr a recyklaci starého oblečení a poté vzniká nový produkt – funkční, designové a recyklované výrobky. Staré oblečení se rozvlákní, vznikne recyklovaná „textilie“, která se designově potiskne, vše šijí šikovné švadlenky v chráněné dílně v Chotěboři. Krása, že. =)

FOREWEAR tak vyrábí: zápisník, obal na tablet, mobil i knížku. Podívejte, jak vypadají:

Jsou to krásné a stylové kousky. Mne navíc fascinuje, jaký má každý výrobek příběh.
Ze starého oblečení vyrobí švadlenky v chráněné dílně něco krásného.
Vše nápad Markétky a Zuzky, která jí pomáhala v začátcích. Co nápad.. těch má člověk spoustu, ale že to Markét dokázala všechno zrealizovat, to chce klobouk dolů!

Zápisník

Praktický zápisník, který září na dálku a je propracovaný do detailu. Škoda ho nosit v tašce či kabelce, jak vypadá originálně. Osobně se už bez něj neobejdu. Jsem zvyklá si totiž zapisovat všechny nápady a myšlenky. Za měsíc jsem stihla popsat čtvrtinu zápisníku. Je vidět, že je to oblíbenec.

Obal na tablet

Obaly na tablet šijí v několika velikostech a styl potisku může krásně ladit i s dalšími výrobky.
Je fajn mít tablet jako v peřince.

Obal na knížku

Milovníci knih ocení praktický obal na knížky. Když čtu knížky já, chci, aby byla knížka po přečtení stále jako nová. Navíc když jste zvyklí číst v hromadné dopravě a máte rádi soukromí, lidé kolem vás ani nebudou vědět, co to čtete.
Obal je vymyšlený tak, že šířka je variabilní a sedne tak na spoustu knih. Tahle drobnost mne tak moc překvapila.

Obal na mobil

Mobil má každý a každý ho chce mít jako v bavlnce.
Obal se vyrábí v několika velikostech, aby padnul – jak se říká – jako ulitý, v tomhle případě spíš ušitý. =)

Kde najdete FOREWEAR

FOREWEAR můžete sledovat na facebooku a kdybyste si chtěli nějaký výrobek pořídit, můžete osobně v Praze na několika místech, jedním z nich je můj oblíbený Impact Hub na Smíchově. Všechny informace, kde si je můžete pořídit, najdete na webu tady.

Proč jsem fotila tenhle projekt

Nafotit tenhle projekt byla má iniciativa a těší mne, že jsme to s Markétkou zrealizovaly. Takovéto projekty mne baví fotit úplně nejvíc. Baví mne vymyslet koncept, jak projekt nafotit, baví mne, že je to veřejně prospěšné – recyklace starého oblečení, zakázky pro lidi v chráněných dílnách. No a tohle všechno dělá samozřejmě radost i lidem, kteří si to koupí – krásný produkt, který má příběh. Když bych to tak shrnula, tak všude kolem projektu je krásná energie a mne to neskutečně nabíjí. Je mi radostí podpořit tenhle projekt.

Malé nakouknutí do backstage

Speciální poděkování patří komparzistům: Vláďovi, Káťě (bohužel není na závěrečné fotce), Karolíně a Petrovi. Velké poděkování za milou spolupráci patří Markétce. Děkuji!

Tohle vše je jen část výrobků. FOREWEAR realizuje individuální potisky na sady výrobků pro firmy, ale o tom zase příště.

Video

Podívejte se i na tohle krátké video, kde Markét hezky shrnula, čemu se FOREWEAR věnuje a kde se výrobky šijí.
Moc se mi líbí, jak to natočili.

Vaše Nikol

Komentáře

Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes
 avatar
od

This website was… how do I say it? Relevant!! Finally I
have found something that helped me. Kudos! click here button http://Madilynvk.Mee.nu/?entry=3421337