Produktové focení pro FOREWEAR Produkty

FOREWEAR je projekt Markéty Borecké, která organizuje ve firmách sběr a recyklaci starého oblečení a poté vzniká nový produkt – funkční, designové a recyklované výrobky. Staré oblečení se rozvlákní, vznikne recyklovaná „textilie“, která se designově potiskne, vše šijí šikovné švadlenky v chráněné dílně v Chotěboři. Krása, že. =)

FOREWEAR tak vyrábí: zápisník, obal na tablet, mobil i knížku. Podívejte, jak vypadají:

Jsou to krásné a stylové kousky. Mne navíc fascinuje, jaký má každý výrobek příběh.
Ze starého oblečení vyrobí švadlenky v chráněné dílně něco krásného.
Vše nápad Markétky a Zuzky, která jí pomáhala v začátcích. Co nápad.. těch má člověk spoustu, ale že to Markét dokázala všechno zrealizovat, to chce klobouk dolů!

Zápisník

Praktický zápisník, který září na dálku a je propracovaný do detailu. Škoda ho nosit v tašce či kabelce, jak vypadá originálně. Osobně se už bez něj neobejdu. Jsem zvyklá si totiž zapisovat všechny nápady a myšlenky. Za měsíc jsem stihla popsat čtvrtinu zápisníku. Je vidět, že je to oblíbenec.

Obal na tablet

Obaly na tablet šijí v několika velikostech a styl potisku může krásně ladit i s dalšími výrobky.
Je fajn mít tablet jako v peřince.

Obal na knížku

Milovníci knih ocení praktický obal na knížky. Když čtu knížky já, chci, aby byla knížka po přečtení stále jako nová. Navíc když jste zvyklí číst v hromadné dopravě a máte rádi soukromí, lidé kolem vás ani nebudou vědět, co to čtete.
Obal je vymyšlený tak, že šířka je variabilní a sedne tak na spoustu knih. Tahle drobnost mne tak moc překvapila.

Obal na mobil

Mobil má každý a každý ho chce mít jako v bavlnce.
Obal se vyrábí v několika velikostech, aby padnul – jak se říká – jako ulitý, v tomhle případě spíš ušitý. =)

Kde najdete FOREWEAR

FOREWEAR můžete sledovat na facebooku a kdybyste si chtěli nějaký výrobek pořídit, můžete osobně v Praze na několika místech, jedním z nich je můj oblíbený Impact Hub na Smíchově. Všechny informace, kde si je můžete pořídit, najdete na webu tady.

Proč jsem fotila tenhle projekt

Nafotit tenhle projekt byla má iniciativa a těší mne, že jsme to s Markétkou zrealizovaly. Takovéto projekty mne baví fotit úplně nejvíc. Baví mne vymyslet koncept, jak projekt nafotit, baví mne, že je to veřejně prospěšné – recyklace starého oblečení, zakázky pro lidi v chráněných dílnách. No a tohle všechno dělá samozřejmě radost i lidem, kteří si to koupí – krásný produkt, který má příběh. Když bych to tak shrnula, tak všude kolem projektu je krásná energie a mne to neskutečně nabíjí. Je mi radostí podpořit tenhle projekt.

Malé nakouknutí do backstage

Speciální poděkování patří komparzistům: Vláďovi, Káťě (bohužel není na závěrečné fotce), Karolíně a Petrovi. Velké poděkování za milou spolupráci patří Markétce. Děkuji!

Tohle vše je jen část výrobků. FOREWEAR realizuje individuální potisky na sady výrobků pro firmy, ale o tom zase příště.

Video

Podívejte se i na tohle krátké video, kde Markét hezky shrnula, čemu se FOREWEAR věnuje a kde se výrobky šijí.
Moc se mi líbí, jak to natočili.

Vaše Nikol

Komentáře

Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes
 avatar
od

Strona z nowościami to miejsce, gdzie znajdziesz najnowsze wiadomości i doniesienia ze świata oraz wielu tematów. Takie strony umożliwiają szybki dostęp do aktualnych informacji z rozmaitych odcinków.

W sieci znajdziemy wiele portali z wiadomościami, ale sugerujemy szukać takowych, które dostarczają świeże wiadomości w szybki i łatwy do przeczytania sposób. Strony z aktualnościami wyróżniają się między sobą zarówno jeśli chodzi o kategorii, oraz formy przedstawienia materiałów.

Dobry portal informacyjny musi być nie wyłącznie źródłem, ale także miejsce, gdzie odbiorca może wymieniać się swymi poglądami i rozmawiać na temat aktualnych sytuacji. Autorzy takich portali stworzyli różne narzędzia, takie jak forum, które pozwalają na dialog między użytkownikami.

Warto również zwrócić uwagę na to, że strony informacyjne często ofertują dodatkowe funkcje, takie jak poczta, komunikaty o najważniejszych wydarzeniach czy aplikacje mobilne, które umożliwiają natychmiastowy dostęp do doniesień na telefonie lub tablecie.

Podsumowując, serwisy informacyjne to niezbędne narzędzia dla ludzi zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami ze świata i rozmaitych tematów. Dlatego warto wybrać taką portal, który spełni nasze oczekiwania i umożliwi szybki dostęp do rzetelnych informacji.
W tym kontekście warto również zwrócić uwagę na to, że strony informacyjne stanowią ważne narzędzie dla reklamy w internecie. Firmy mogą wykorzystywać z podobnych portali, aby osiągnąć do swojej wybranej grupy odbiorców i wypromować swoje produkty lub usługi.

Serwis informacyjny może być również miejscem, gdzie reporterzy publikują swoje artykuły i analizy na temat ostatnich wydarzeń. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do wielu punktów widzenia i może samodzielnie sprecyzować swoje opinie na dany temat.

https://fizjoterapeuta-uroginekologiczny-poznan.eu/

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie serwisy informacyjne są rzetelne. W sieci znajdują się również portale, które publikują nieprawdziwe informacje, co może prowadzić do pomieszania. Dlatego warto zawsze sprawdzać źródło i wiarygodność informacji przed jej udostępnieniem lub wykorzystaniem.

 avatar
od

Portal informacyjny to platforma, gdzie znajdziesz najnowsze wiadomości i doniesienia ze regionu oraz wielu dziedzin. Takie witryny umożliwiają bezproblemowy dostęp do wiarygodnych doniesień z różnych źródeł.

W sieci odnajdziemy wiele serwisów z wiadomościami, ale warto szukać takich, które dostarczają najnowsze doniesienia w bezpośredni i przejrzysty sposób. Serwisy z wiadomościami różnią się między sobą także jeśli chodzi o tematyki, oraz formy prezentacji informacji.

Dobry portal informacyjny musi być nie wyłącznie źródłem wiedzy, ale także miejsce, gdzie użytkownik może wymienić własnymi opiniami i dyskutować na temat aktualnych wydarzeń. Redaktorzy takich portali utworzyli wiele narzędzia, takie jak forum, które pozwalają na interakcję między użytkownikami.

Warto również zwrócić uwagę na to, że strony z aktualnościami często dostarczają dodatkowe opcje, takie jak biuletyn, komunikaty o najważniejszych wydarzeniach czy aplikacje mobilne, które umożliwiają bezpośredni dostęp do informacji na telefonie lub urządzeniu mobilnym.

Podsumowując, strony informacyjne to istotne narzędzia dla osób zainteresowanych aktualnymi informacjami ze kraju i rozmaitych dziedzin. Dlatego warto wybrać taki portal, który odpowie na nasze oczekiwania i umożliwi łatwy dostęp do wiarygodnych informacji.
W tym kontekście warto również zwrócić uwagę na to, że portale informacyjne są ważne narzędzie dla promocji w internecie. Firmy mogą korzystać z takich portali, aby osiągnąć do swojej celowej grupy odbiorców i promować swoje produkty lub usługi.

Strona informacyjny może być także miejscem, gdzie dziennikarze publikują swoje artykuły i opinie na temat bieżących wydarzeń. Dzięki temu czytelnik ma możliwość dostępu do wielu punktów widzenia i może samodzielnie sprecyzować swoje opinie na dany temat.

https://odchudzanie-gorzow.eu/

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie strony informacyjne są godne zaufania. W sieci znajdują się również strony, które dają do wiadomości niepotwierdzone doniesienia, co może prowadzić do mylenia. Dlatego warto zawsze sprawdzać źródło i wiarygodność informacji przed jej udostępnieniem lub wykorzystaniem.

 avatar
od

Portal informacyjny to miejsce, gdzie znajdziesz najnowsze wiadomości i doniesienia ze świata oraz licznych kategorii. Takie portale umożliwiają bezproblemowy dostęp do rzetelnych doniesień z różnych odcinków.

W sieci znajdziemy wiele portali z aktualnościami, ale warto znaleźć takowych, które dostarczają najnowsze doniesienia w natychmiastowy i czytelny sposób. Strony z wiadomościami różnią się między sobą także pod względem dziedziny, oraz formy ukazania wiadomości.

Dobry portal informacyjny musi być nie jedynie źródłem informacji, ale także miejsce, gdzie czytelnik może wymienić swymi opiniami i omawiać na temat ostatnich wydarzeń. Właściciele takich portali stworzyli liczne narzędzia, takie jak komentarze, które pozwalają na wymianę między czytelnikami.

Warto także zwrócić uwagę na to, że portale z aktualnościami często proponują dodatkowe opcje, takie jak biuletyn, powiadomienia o najważniejszych informacjach czy aplikacje mobilne, które umożliwiają szybki dostęp do wiadomości na komórce lub urządzeniu przenośnym.

Podsumowując, strony informacyjne to niezbędne narzędzia dla czytelników zainteresowanych bieżącymi informacjami ze świata i rozmaitych tematów. Dlatego sugerujemy wybrać taką portal, który odpowie na nasze oczekiwania i zapewni bezproblemowy dostęp do wiarygodnych informacji.
W tym kontekście warto również zwrócić uwagę na to, że strony informacyjne są ważne narzędzie dla marketingu w internecie. Firmy mogą korzystać z podobnych portali, aby dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców i wypromować swoje produkty lub usługi.

Serwis informacyjny może być również miejscem, gdzie publicyści publikują swoje teksty i analizy na temat ostatnich wydarzeń. Dzięki temu odbiorca ma dostępność do wielu punktów widzenia i może samodzielnie określić swoje zdanie na dany temat.

https://posciel-polska-marka.eu/

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie strony informacyjne są rzetelne. W sieci znajdują się także portale, które wydają fałszywe doniesienia, co może prowadzić do mylenia. Dlatego warto zawsze sprawdzać źródło i wiarygodność informacji przed jej udostępnieniem lub wykorzystaniem.

 avatar
od

Portal informacyjny to platforma, gdzie znajdziesz najnowsze wiadomości i aktualności ze kraju oraz rozmaitych tematów. Takie strony umożliwiają bezproblemowy dostęp do wiarygodnych wiadomości z rozmaitych źródeł.

W sieci znajdziemy wiele portali z aktualnościami, ale warto poszukiwać takowych, które oferują najnowsze wiadomości w szybki i czytelny sposób. Portale z wiadomościami wyróżniają się między sobą także pod względem tematyki, oraz formy ukazania materiałów.

Dobry serwis informacyjny musi być nie tylko źródłem wiedzy, ale również platformą, gdzie czytelnik może wymieniać swoimi przemyśleniami i omawiać na temat aktualnych sytuacji. Redaktorzy takich portali stworzyli różne narzędzia, takie jak komentarze, które pozwalają na interakcję między użytkownikami.

Warto także zwrócić uwagę na to, że serwisy z wiadomościami często ofertują dodatkowe usługi, takie jak poczta, powiadomienia o najważniejszych informacjach czy narzędzia mobilne, które umożliwiają szybki dostęp do wiadomości na komórce lub urządzeniu przenośnym.

Podsumowując, portale informacyjne to istotne narzędzia dla czytelników zainteresowanych najnowszymi informacjami ze kraju i wielu kategorii. Dlatego warto wybrać takie portal, który zaspokoi nasze oczekiwania i zapewni szybki dostęp do rzetelnych informacji.
W tym kontekście warto również zwrócić uwagę na to, że strony informacyjne są ważne narzędzie dla reklamy w internecie. Firmy mogą korzystać z takich portali, aby osiągnąć do swojej celowej grupy odbiorców i reklamować swoje produkty lub usługi.

Strona informacyjny może być również miejscem, gdzie reporterzy publikują swoje wypowiedzi i analizy na temat bieżących wydarzeń. Dzięki temu czytelnik ma dostępność do wielu punktów widzenia i może samodzielnie sformułować swoje opinie na dany temat.

https://posciel-polska-marka.eu/

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie strony informacyjne są rzetelne. W sieci znajdują się również portale, które publikują nieprawdziwe doniesienia, co może prowadzić do mylenia. Dlatego warto zawsze sprawdzać źródło i wiarygodność informacji przed jej udostępnieniem lub zastosowaniem.

 avatar
od

This website was… how do I say it? Relevant!! Finally I
have found something that helped me. Kudos! click here button http://Madilynvk.Mee.nu/?entry=3421337