Míša + Jára Svatby

Září 2016

Míša a Jára se svůj svatební den rozhodli prožít na netradičním místě, na koupališti v Rakovníku. Byl krásný, teplý den, na louce probíhal obřad, v blízkém přístřešku hostina a v chatkách byli ubytovaní svatebčané. Praktické na jednom místě, bez přejezdů a zbytečných stresů. Ideální. Míša a Jára mají dva malé klučiny a jen co si řekli své „ano“, ten starší seděl tatínkovi na ramenou s autíčkem v ruce. Mám ráda takové nečekané momenty. A protože jsou novomanželé veterináři, při společné polévce je oblékli do lékařského pláště.

Po hostině se dědečkové a babičky se starali o prcky, zatímco my jsme vyjeli loďkou na vodu. A tady se mi stal málem průšvih jako vrata. Při nastupování dalšího člena (v tu chvíli netuším, proč tam vlastně lezl) se loďka začala krutě naklánět a nabrali jsme tolik vody, že jsem v tu chvíli byla přesvědčená o tom, že se potápíme. Já včetně mé kompletní drahé fotovýbavy! Molo vedle mě mi dodalo naději, tak jsem se ho držela zuby nehty. Týpek střelhbytě vylezl z loďky, ta se ustálila a konečně jsem měla chvíli se nadechnout a uvědomit si, že až na moje kožený polobotky a kalhoty na zadku jsem v suchu. Tak to bylo o fous! Novomanželé byli šokovaní jako já, ale rychle jsme se z toho vzpamatovali a nafotili hezké okamžiky na ostrůvku. Když jsme byli zase na souši, tak jsem zdokumentovala, kolik jsme nabrali vody i jak jsem dopadla já. Byla jsem nejvíc vděčná za to, jak to dopadlo. Děkuju vesmíru a jsem pro příště poučená rychle a neúprosně reagovat.

Během toho, co jsem schnula, jsme na focení využili báječné zvířecí masky a pak jsem se s nimi radovala u živé hudby. Večer jsem odjížděla plná nadšení z krásné svatby. Milá atmosféra s usměvavými lidmi byla totiž po celý den. Svatbu jim dekorovala Svatba Stylově a měli to jedním slovem krásné! Nevěstě a ženichovi přeji do manželství jen to nejkrásnější!

Míša se vylekala, že jsem se málem komplet vykoupala. Vylekaná jsem byla taky, nebudu zapírat.

Děkuji Míše a Járovi za to být součástí jejich krásné svatby.

Vaše Nikol

Komentáře

Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes