Příběh o prasátku Životní etapy

Když jsem se dozvěděla, že Alenka má domácí prasátko, musela jsem ho vidět a samozřejmě taky nafotit. Dosud jsem neviděla žádné domácí prasátko, tak jsem se strašně těšila. Pepánek je na živo děsně vtipnej (alespoň mě to tak připadalo). Je jako pejsek, jen místo srsti má štětiny… a musím říct, že po prvním pohlazení pro mne byly právě ty štětiny velký nezvyk. Byl vymydlený, naolejovaný a celý voňavý. Pokaždé, když jsem si ho pohladila, musela jsem se smát nahlas a culit se, jak jsou ty štětiny vtipný a prostě jiný, a tak mě to prasátko, který už není žádný drobek, naprosto uchvátilo! Ten čumák…ten tlustý krček…ta kopýtka…ten zakroucený ocásek…a ty různé flíčky na srsti…no museli byste ho vidět na živo!

Tady je vidět, jaké má Pepánek číro.
To by bylo, aby Alenka nevymyslela něco extra. =)

Přála jsem si, aby se pak pořádně vyválelo v blátě. Alenka mě předem upozorňovala, že to asi neumí. Myslela jsem si „haha, prý neumí“. Nojo, jenže on to opravdu neumí! Za celou dobu procházky si od čmuchání akorát zašpinilo čumák a kopýtka a pak se šlo opláchnout do louže. Nechápala jsem to a pořád jsem si říkala, že to přijde, že se pořádně vyválí… jenže ono se opravdu nic takového nekonalo. Pepánek je domácí mazel a člen rodiny. Alenka ho sestře darovala k narozeninám. Byl mrňavý s velkou mašlí kolem krku. Představte si, že si moc přejete prasátko a k narozeninám dostanete krabici, a když jí otevřete, kouká tam na vás právě tohle (tenkrát mrňavé) prasátko s obrovskou mašlí. To muselo být roztomilé překvapení! Ostatně obdivuji lidi, kteří mají energii se starat o domácí mazlíčky jako je Pepánek.

Takhle dopadla spousta mých fotek. To mě naučilo držet celou dobu foťák ve výši ramene, jinak bych měla sežraný foťák.
Alenka "On se o mě drbe" a měla záchvat smíchu
Cestou si vzalo suvenýr.

Backstage: Jak dostat prasátko na lávku.

Po dobrém to dlouho nešlo.
Přenést ho v náručí byla tutovka.

Oba se usmívali. Pepánka to ale po vteřině přestalo bavit a zdrhal hlava nehlava, po lávce to moc nevybral a padal na svah u potoka, naštěstí se mu nic nestalo a zdrhal dál. Byl to šok a já to ještě chvíli rozdýchávala. Ale ta fotka na lávce nám vyšla, Pepánek je celej, je to dobrý.

Mravenec si vzal Alenku jako taxíka.

Výjimečně jsem i já před objektivem, ale tohle jsem si nemohla nechat ujít. I já jsem musela mít fotku s Pepánkem. =) Děkuju, Alenko, za vyfocení.

Tady je dlouhej jako autobus. ;)
A už si to štrádujeme domů...
... s přestávkami. ;)

Vaše Nikol

Komentáře

Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes
 avatar
od

Аккаунты фейсбук для рекламы – это превосходный способ раскрутки вашего бизнеса в социальных сетях в шопе акков https://bmforsale.com. Вы можете использовать две варианта: открытие собственного аккаунта или покупка уже готового. Оба варианта имеют свои плюсы. Если вы хотите абсолютную власть над аккаунтом и настройками, то регистрация собственного аккаунта – это правильный выбор. Если же вам нужна уже сформированная целевая аудитория и немедленный запуск, то адаптация аккаунта – оптимальное решение. В любом случае, аккаунты Facebook для рекламы помогут вам привлечь новых клиентов и повысить продажи.
facebook old account buy регистрация бизнес фейсбук facebook login business verification buy facebook accounts for ads
buy facebook business manager account advertising account facebook купить аккаунт фейсбук с бизнес менеджером

 avatar
od

buy facebook account australia buy facebook business manager accounts farming facebook accounts agency ad accounts facebook
sites to buy facebook accounts facebook ads account buy profile agent facebook https://rylancjmpr.blogspothub.com/21365973/the-ultimate-guide-to-buy-facebook-accounts facebook account buy buy facebook acc buy facebook profile buy ads account

 avatar
od

facebook advertising account facebook ad account buy adsteam.in – cookies facebook fb account for sale
facebook ad buy old facebook account buy facebook for sale ads https://erickiviv14691.timeblog.net/54579930/the-greatest-guide-to-buy-facebook-ads-accounts buy facebook ad coupon facebook agency account for sale how to buy facebook accounts how to buy advertising on facebook

 avatar
od

facebook id sell facebook buisness manger buy aged fb accounts how to create a facebook buisness page
buy facebook accounts with unlocked ads facebook account sale facebook ads manager https://felixgueo31742.bloggin-ads.com/41879430/maximizing-small-business-growth-with-google-adverts-unleashing-the-power-of-internet-marketing buy a uk facebook account sites to buy facebook accounts accs buy buy ad account

 avatar
od

facebook business manager account limit best site to buy facebook account buy facebook ads facebook_ua
buy facebook accounts with friends proxy facebook ads buy facebook page https://edgarikiea.thekatyblog.com/22689957/the-5-second-trick-for-buy-facebook-accounts-for-ad-from-nppr-team prestsmer fb accs facebook accounts to buy buying a facebook account

 avatar
od

buy facebook business accountad account 3 line vietnam buy facebook adsbuy facebook accountbuy account facebookfacebook agency account for salebuy fb ads
rent facebook agency ad account https://landenxipxg.blogozz.com/22727276/5-essential-elements-for-buy-facebook-accounts-for-ad-from-nppr-team buy verified facebook account

 avatar
od

sms pvaagency ad accounts facebook facebook ads billsfacebook add accountfacebook for sale adsbuy facebook ad creditsfacebook business manager account limit
facebook advertenties professional https://rowangqxej.blognody.com/15788323/top-buy-facebook-account-secrets buy facebook advertising accounts

 avatar
od

accs shopbuy facebook ad credit code facebook ads cookiesplayerup facebook accounts2fa facebook business managerbuy verified facebook pagefacebook business account
promotional code tiktok ads https://paxtonioua84174.worldblogged.com/24383999/maximizing-small-business-expansion-with-google-advertisements-unleashing-the-power-of-online-advertising email facebook ads team

 avatar
od

Strona z nowościami to platforma, gdzie dostaniesz najnowsze wiadomości i doniesienia ze świata oraz rozmaitych tematów. Takie portale umożliwiają łatwy dostęp do rzetelnych informacji z wielu źródeł medialnych.

W sieci dostaniemy wiele portali z wiadomościami, ale sugerujemy poszukiwać takich, które dostarczają najnowsze informacje w bezpośredni i przejrzysty sposób. Strony informacyjne różnią się między sobą zarówno jeśli chodzi o tematyki, oraz sposobu przedstawienia wiadomości.

Dobry portal informacyjny musi być nie jedynie źródłem wiedzy, ale także miejsce, gdzie czytelnik może wymienić swymi przemyśleniami i omawiać na temat ostatnich wydarzenia. Właściciele takich portali utworzyli liczne narzędzia, takie jak forum, które pozwalają na dialog między czytelnikami.

Warto także zwrócić uwagę na to, że serwisy z wiadomościami często dostarczają inne usługi, takie jak poczta, alert o najważniejszych aktualnościach czy aplikacje mobilne, które umożliwiają bezpośredni dostęp do informacji na komórce lub tablecie.

Podsumowując, strony informacyjne to istotne narzędzia dla osób zainteresowanych najnowszymi wiadomościami ze regionu i różnych dziedzin. Dlatego należy wybrać taki portal, który odpowie na nasze oczekiwania i umożliwi bezproblemowy dostęp do wiarygodnych informacji.
W tym kontekście warto również zwrócić uwagę na to, że serwisy informacyjne są ważne narzędzie dla marketingu w internecie. Firmy mogą wykorzystywać z takich portali, aby osiągnąć do swojej celowej grupy odbiorców i reklamować swoje produkty lub usługi.

Serwis informacyjny może być także miejscem, gdzie reporterzy publikują swoje wypowiedzi i analizy na temat bieżących wydarzeń. Dzięki temu odbiorca ma dostęp do różnych punktów widzenia i może samodzielnie sprecyzować swoje opinie na dany temat.

https://transport-pianin-warszawa-tanio.eu/

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie strony informacyjne są godne zaufania. W sieci znajdują się również portale, które dają do wiadomości niepotwierdzone informacje, co może prowadzić do dezinformacji. Dlatego warto zawsze sprawdzać źródło i wiarygodność informacji przed jej udostępnieniem lub wykorzystaniem.

 avatar
od

Serwis informacyjny to platforma, gdzie dostaniesz najnowsze wiadomości i informacje ze świata oraz rozmaitych kategorii. Takie strony pozwalają szybki dostęp do rzetelnych doniesień z różnych odcinków.

W sieci odnajdziemy wiele serwisów z wiadomościami, ale należy poszukiwać takich, które zapewniają aktualne informacje w bezpośredni i łatwy do przeczytania sposób. Portale z wiadomościami odróżniają się między sobą zarówno pod względem kategorii, oraz stylu ukazania materiałów.

Dobry serwis informacyjny musi być nie wyłącznie źródłem informacji, ale także miejsce, gdzie odbiorca może wymieniać swoimi opiniami i dyskutować na temat aktualnych wydarzenia. Autorzy takich portali stworzyli wiele narzędzia, takie jak komentarze, które pozwalają na interakcję między odbiornikami.

Warto również zwrócić uwagę na to, że serwisy z aktualnościami często ofertują dodatkowe usługi, takie jak newsletter, powiadomienia o najważniejszych aktualnościach czy narzędzia mobilne, które umożliwiają natychmiastowy dostęp do informacji na smartfonie lub urządzeniu przenośnym.

Podsumowując, strony informacyjne to ważne narzędzia dla ludzi zainteresowanych bieżącymi wydarzeniami ze świata i rozmaitych dziedzin. Dlatego sugerujemy wybrać taką portal, który odpowie na nasze oczekiwania i zapewni szybki dostęp do wiarygodnych informacji.
W tym kontekście warto również zwrócić uwagę na to, że serwisy informacyjne są ważne narzędzie dla marketingu w internecie. Firmy mogą wykorzystywać z podobnych portali, aby osiągnąć do swojej docelowej grupy odbiorców i promować swoje produkty lub usługi.

Portal informacyjny może być również miejscem, gdzie publicyści publikują swoje wypowiedzi i oceny na temat bieżących wydarzeń. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do różnych punktów widzenia i może samodzielnie sformułować swoje zdanie na dany temat.

https://podlogi-plock.eu/

Należy jednak pamiętać, że nie każde portale informacyjne są godne zaufania. W sieci znajdują się również portale, które wydają fałszywe wiadomości, co może prowadzić do dezinformacji. Dlatego warto zawsze sprawdzać źródło i dostępność informacji przed jej udostępnieniem lub wykorzystaniem.