Tomáš Hajzler & křest knížek Reportáže

Tomáš Hajzler je pro mě jeden z nejinspirativnějších lidí. Díky jeho přednášce Třináct tisíc dní a knížce Peníze nebo Život mě inspiroval jít na volnou nohu a začít si uvědomovat, co vlastně od života chci. Věnuje se tématu svobody v práci, zodpovědnému podnikání, smysluplnosti práce, výchově a vzdělávání a spoustě dalšímu, však se podívejte se na jeho blog nebo youtube, kam dává zajímavá videa.

Kdysi chtěl vydat knížku a protože se mu nelíbilo, jaké malé provize nakladatelství dávají autorům, rozhodl se, že si založí vlastní nakladatelství, a tak vznikl Peoplecomm, kde vydává knížky své i jiné zahraniční v českém překladu. Teď nově vyšly další dvě a to si zaslouží oslavit, osobně se sejít, popovídat si a mít knížky s věnováním od autorů. A já to celé měla čest zdokumentovat.

Třináct tisíc dní od Tomáše Hajzlera je o jeho vlastní cestě ke svobodné práci, spokojenému životu doplněné o spoustu příběhů nejen  z cestování. Obrovsky inspirativní.

Vlastní cestou od Jána Košturiaka je o tom, jak v podnikání rozvíjet výkonnost, výjimečnost, vášeň a být motivovaný. To je krásný, že?

Už se těším až si obě dvě přečtu.

Bylo to moc milé setkání. Mám takovou radost, že tu vznikají knížky s tak krásnými tématy. Děkuju za to.

Vaše Nikol

Komentáře

Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes