BytSlam Reportáže

5. února 2016

Co je to ten BytSlam? Slampoetry pochází z anglického slova „slam“, neboli bouchnout, prásknout. Je to specifický styl básnického přednesu, který má jasná pravidla. A protože se akce konala doma u organizátora Vaška Šindeláře, tak proto název BytSlam. V podkrovním mezonetovém bytě v Dejvicích se sešlo asi 50 lidí. Všichni jsme se, ač trochu natěsnaní, vešli, a zábava mohla začít. Začít jídlem nebylo špatný. Holky upekly báječný koláče a kluci vynesli nahoru piva a další nápoje.

A pozor.. mám tu pro vás bonus. Čtěte dál..

Akce začíná a já jsem konečně zjistila, co to ta Slampoetry vlastně je. =)

Slamovalo 8 lidí: Andrea Moličová, Adam Romaňák, Tomáš Jireček, Ondra Lidický, Jirka Juráň (vícemistr slampoetry ČR 2015) a Pavel Oškrkaný. Slamovalo se na 2 kola a pokaždé se bodovalo.

Někteří přišli už docela unavení… =)

A kdo vyhrál? Nejvíce bodů získal Jirka Juráň, poté Tomáš Jireček a pak Andrea Moličová. Gratuluju, moc si to zasloužili!

Pro mne každý předvedl obrovský výkon! Vystupovat před lidmi a pobavit je pro mne osobně nepředstavitelné, raději zůstanu za foťákem, tam se cítím jistě. =)

A na závěr nám i organizátor akce Vašek Šindelář neboli Anatol Svahilec předvedl, že ve je ve slamování také velmi, velmi dobrý!

A jak jsem říkala na začátku, mám pro Vás bonusy. A je to tady! 2 videa!
Zachytila jsem část druhého vystoupení Andrejky Moličové a celé druhé vystoupení Tomáše Jirečka.

Kde se konají příští akce, zjistíte na slampoetry anebo jejich facebooku.

Vaše Nikol

Komentáře

Na e-mail vám budou chodit upozornění na nové zprávy. Váš e-mail nebudeme nikde veřejně zobrazovat.
Nebo se přihlásit přes